یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   استان البرز, تیتریک, مدیریت شهری  »   نادرایزدبین:تنها راه نجات شهرداری ها سرمایه گذاری بخش خصوصی است
717 views
۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۲۱:۲۷

رئیس شورای اسلامی استان البرز:

نادرایزدبین:تنها راه نجات شهرداری ها سرمایه گذاری بخش خصوصی است

به گزارش اثرآنلاین از کرج صبح امروز شنبه هشتم اردیبهشت نودوهفت نشست مطبوعاتی شورای اسلامی استان البرز سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان کرج باحضوراعضای این شورا و خبرنگاران برگزار شد.

نادرایزدبین رئیس این شورا در پاسخ به سوال اختصاصی اثرآنلاین در رابطه با ارتباط این شورا و نمایندگان کرج در مجلس شورای اسلامی گفت:این ارتباط را به عنوان یک ظرفیت و می بینیم و سعی داشتیم نقطه نظرات خود را هم منتقل کنیم.

وی افزود:ما در بحث های مختلفی از جمله بودجه استان،قانون ارزش افزوده و اصلاح سایر قوانین صحبت های سازنده ای را با کولیوند به عنوان رئیس کمیسیون شوراهای مجلس داشتیم.

این مسئول در پاسخ به بحث کمبود بودجه شوراها و شهرداری های استان گفت:تنها راه برای رفع مشکلات مالی شهرداری ها سرمایه گذاری بخش خصوصی و توجه به این موضوع است.

وی افزود:اگر حدود این هفتصد عضوشوراهای شهروروستای استان البرز در رابطه با این موضوع همراهی کنند اتفاقات مثبتی رقم خواهد خورد.

نادرایزدبین افزود:ما یک شیوه نامه سرمایه گذاری داریم که توسط وزارت کشور ارائه شده است که اعضای شوراها می توانند از آن بهره برداری کنند.

نقدینه عضو شورای استان البرز نیزگفت:ما همچنین در نشست های خود با اکبریان دیگر نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی که به رئیس کمیسیون صنایع مجلس هم هست توانستیم به نتایج مناسبی از جمله ایجاد کارگاههای روستایی و حمایت از صنایع استان در بحث دیرکرد وام ها برسیم.

تک زارع دیگر عضو شورای استان هم با اشاره به برنامه های پیش رو در رابطه با آموزش دهیاران گفت:برنامه های آموزشی مختلفی از جمله در زمینه راه اندازی کسب و کارهای نوپا برای آنها داریم و بنا داریم فصلنامه ای هم منتشر کنیم.

مطالب مرتبط استان البرز  , تیتریک  , مدیریت شهری

مشکل اشتغال یا درواقع در ایران را شاید بتوان یکی از مشکلاتی دانست که خودباعث بسیاری از مشکلات دیگر ازجمله، اعتیاد، فقر، طلاق، خیانت، سرقت، افزایش سن ازدواج وبسیاری دیگر از آسیب های اجتماعی شده است.در واقع شاید بتوان با...
تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای البرز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان در تشریح پروژه اشتغال مهارت محور گفت: رویکرد ما در ارائه آموزشهای مهارتی این است که از فرصت های شغلی به مهارت برسیم،...
چند مدت پیش مستندی می دیدم که در رابطه با دانشگاه رفتن در آلمان بود. در این مستند گفته شد که یک فرد تا قبل از دیپلم گرفتن سه بار هدایت می شود تا رشته مورد نظرش را انتخاب کند،دررشته...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا شاه حسینی کارشناس ارشد مدیریت اجرایی و پژوهشگر تاریخ و فرهنگ نواحی شمال ایران، در یادداشت اختصاصی "تیتریک"، به مناسبت یکصدمین سالگرد شهادت دکتر ابراهیم حشمت طالقانی...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها