یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اجتماعی, استان البرز, تیتریک, گرمدره, مدیریت شهری  »   نشست تخصصی محرم در کمیسیون فرهنگی شورای شهر گرمدره
666 views
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ , ساعت ۱۹:۳۹

صبح یکشنبه برگزارشد:

نشست تخصصی محرم در کمیسیون فرهنگی شورای شهر گرمدره

نشست تخصصی شورابافعالین فرهنگی شهرگرمدره برای هرچه بهتر برگزارشدن مراسم ماه محرم درکمیسیون فرهنگی شورای شهر برگزارشد.

به گزارش اثرآنلاین و به نقل از هفته نامه جاذبه صبح یکشنبه هیجدهم شهریورماه نودوهفت نشست تخصصی بررسی و هماهنگی ویژه ماه محرم درکمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر گرمدره برگزار شد.

این جلسه با حضوررئیس شورای شهر،رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا، مشاور فرهنگی شورا ،معاونین شهرداری گرمدره،فعالین فرهنگی شهر و اعضای کانون بسیج رسانه گرمدره به منظورهماهنگی فعالیتهای فرهنگی و رسانه ایی ویژه ماه محرم برگزار شد.

داود سعیدیان رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر گرمدره در این جلسه با اشاره به مشقات کارفرهنگی گفت:اثر کار فرهنگی بسیار زمانبر است این درحالی است که هزینه انجام کار فرهنگی هم زیاداست.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته درسالهای گذشته گفت:در بحث همراهی و مدیریت صحیح فعالیت های فرهنگی باید لیدرهای جریان ها هماهنگ شوند تا کیفیت اجرای کارها بهتر شود.

نائب رئیس شورای شهرگرمدره افزود:پیشنهاداتی که توسط شهروندان ارائه می شود تاجایی که قابل اجرا بوده سریعا پیگیری و اجرا شده است که از جمله آن حضور خبرنگاران در جلسات شورا بوده است.

سیامک صحافی مشاورفرهنگی شورای شهر گرمدره گفت:فرهنگ کاری نیست که با بخشنامه اجراشود.

وی افزود:نمونه موفق کارفرهنگی عزاداری های ایام محرم است که صفرتاصدکارتوسط خود مردم انجام می شود و باجاری کردن فرهنگ عاشورا می توان کارهای فرهنگی بزرگی انجام داد.

مشاورفرهنگی شورای شهرگرمدره گفت:در کارفرهنگی چقدر توانسته ایم جوانان امروز را جذب کنیم؟

وی در ادامه  گفت:در بحث جذب جوانان به فرهنگ عاشورایی چه کرده ایم؟درحالی که خود جوان این ده روز محرم همراه است هنرما آن است که برای بعد آن و کل فرهنگ عاشورایی جوان را جذب کنیم.

در این نشست فعالین فرهنگی پیشنهادات متعددی را جهت هرچه پرشورتربرگزار شدن مراسم ماه محرم ارائه کردند که از جمله آن می توان به پوشش تصویری مراسمات و برگزاری نماز ظهر عاشورا اشاره کرد.

در پایان این جلسه مقررشد اقداماتی شامل پوشش رسانه ای عزاداری ها به صورت تصویری و تامل ویژه بر نماز ظهرعاشورا انجام شود و تدابیر ویژه ای به جهت کاروان نمادین دفن شهدای کربلا در هفتمین روز شهدای کربلا صورت پذیرد.

مطالب مرتبط اجتماعی  , استان البرز  , تیتریک  , گرمدره  , مدیریت شهری

درابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا درجهان وایران رفتارهای غیرعاقلانه ای از عده ای دیده شد که توسط علمای دینی ردشد و این افرادرا نه افراددیندار که افراد احمقی دانستند که برای مطرح شدن خوداز حربه دین می خواهنداستفاده کنند که...
مشکل اشتغال یا درواقع در ایران را شاید بتوان یکی از مشکلاتی دانست که خودباعث بسیاری از مشکلات دیگر ازجمله، اعتیاد، فقر، طلاق، خیانت، سرقت، افزایش سن ازدواج وبسیاری دیگر از آسیب های اجتماعی شده است.در واقع شاید بتوان با...
تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای البرز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان در تشریح پروژه اشتغال مهارت محور گفت: رویکرد ما در ارائه آموزشهای مهارتی این است که از فرصت های شغلی به مهارت برسیم،...
چند مدت پیش مستندی می دیدم که در رابطه با دانشگاه رفتن در آلمان بود. در این مستند گفته شد که یک فرد تا قبل از دیپلم گرفتن سه بار هدایت می شود تا رشته مورد نظرش را انتخاب کند،دررشته...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها