یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   استان البرز, تیتریک, گرمدره  »   هومن قدوسی:گرمدره بزودی اولین پارک بانوان شهرهای اقماری را خواهد داشت
777 views
۱۹ آبان ۱۳۹۷ , ساعت ۲۱:۲۹

هومن قدوسی:گرمدره بزودی اولین پارک بانوان شهرهای اقماری را خواهد داشت

به گزارش اثرآنلاین از گرمدره جلسه بررسی مشکلات و چالشهای شهرگرمدره صبح شنبه نوزدهم آبان نودوهفت درمحل شهرداری گرمدره برگزار شد.

این جلسه با حضورسیروس شفقی فرماندارکرج،عزیزاکبریان و محمدجوادکولیوند نمایندگان کرج در مجلس شورای اسلامی،عسگری معاون استاندارالبرز،اعضای شورای شهرگرمدره،واسقی امام جمعه گرمدره،هومن قدوسی شهردارگرمدره و سایرمسئولان استانی و شهری به جهت بررسی مشکلات شهر گرمدره و به دعوت شهرداری گرمدره برگزار شد.

هومن قدوسی شهردار گرمدره دررابطه با اقدامات انجام شده توسط وی از زمان تصدی پست شهردار گفت:متاسفانه سرانه فضای سبز داخل شهربسیارکم است و به همین دلیل ما برای اولین باردرشهرهای اقماری پیگیرراه اندازی پارک بانوان هستیم که زمین آن را برای شروع کار تملک کردیم.

وی افزود:راه اندازی مرکزمطالعات فرهنگی ، برج علم و فناوری برای راه اندازی مرکزی جهت بیماری های جنینی و اخذ الکترونیکی عوارض از دیگر اقدامات ما در شهرداری است.

شهردارگرمدره در ادامه گفت:پیگیر الکترونیک کردن پرونده ها در شهرداری گرمدره هستیم که تا دو ماه آینده به این مهم می رسیم.

هومن قدوسی با اشاره به وجود مراجعات متعدد توسط مردم به شهرداری جهت رفع مشکلاتشان گفت: این  در حالی است که بسیاری از مشکلات مردم که به شهرداری مراجعه می شود مرتبط با وظایف شهرداری  نیست

 وی در ادامه گفت: مهمترین مشکل در حال حاضر بحث حریم خط ریل جدید راه آهن است که ۱۰۶ قطعه در حاشیه راه آهن است و ۹۴ قطعه آن اعیانی است ضمن آنکه حریم راه آهن هفده و نیم متر است اما این قطعه ها در محدوده ۳۰ متری است.

شهردار گرمدره ادامه داد:بحث کیفیت آب گرمدره یکی از انتقادات مردم است که مقرر شده است سازمان جهادکشاورزی یک حلقه چاه در اختیار گذاشته شود.

هومن قدوسی گفت:یکی از مشکلات اداری مردم در گرمدره عدم استقرار دستگاههای دولتی در گرمدره است که برای مثال با وجود تعدادزیادی قهرمان ورزشی حضور محسوسی  توسط ورزش و جوانان در گرمدره نداریم.

وی افزود:در موقع بارش نزولات آسمانی بالاخص برف ما مشکل دستگاه های برف روبی و مکانیکی داریم  که نبود این دستگاه ها برای رفت و آمد مردم مشکل ایجاد کرده است.

شهردار گرمدره گفت:اتصال رینگ جنوبی به فردیس و تکمیل دو خط اتوبان در محدوده گرمدره موجب تسهیل ترافیک در این منطقه خواهد شد.

وی در انتها افزود:امیدواریم حمایت دوستان جهت افزایش رتبه ۵ به ۸ اتفاق بیفتد.  

مطالب مرتبط استان البرز  , تیتریک  , گرمدره

مشکل اشتغال یا درواقع در ایران را شاید بتوان یکی از مشکلاتی دانست که خودباعث بسیاری از مشکلات دیگر ازجمله، اعتیاد، فقر، طلاق، خیانت، سرقت، افزایش سن ازدواج وبسیاری دیگر از آسیب های اجتماعی شده است.در واقع شاید بتوان با...
تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای البرز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان در تشریح پروژه اشتغال مهارت محور گفت: رویکرد ما در ارائه آموزشهای مهارتی این است که از فرصت های شغلی به مهارت برسیم،...
چند مدت پیش مستندی می دیدم که در رابطه با دانشگاه رفتن در آلمان بود. در این مستند گفته شد که یک فرد تا قبل از دیپلم گرفتن سه بار هدایت می شود تا رشته مورد نظرش را انتخاب کند،دررشته...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا شاه حسینی کارشناس ارشد مدیریت اجرایی و پژوهشگر تاریخ و فرهنگ نواحی شمال ایران، در یادداشت اختصاصی "تیتریک"، به مناسبت یکصدمین سالگرد شهادت دکتر ابراهیم حشمت طالقانی...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها